Офiцiйний дилер Toyota в Чернiговi
(0462) 600-300 (карта проїзду)
Toyota Центр Чернігів Сівер-Авто

"Фішки" сервісу

Чим керуватися, вибираючи моторне масло для автомобіля?

От і підкрався момент заміни автомобільного масла. Що Ви знаєте про часом недешеве масло, залите до Вашого автомобіля? Марка, виготовлювач, спосіб випуску? Чи знаєте Ви, що навіть досить популярним і дорогим автомаслом можна дуже продуктивно вивести з ладу мотор, якщо воно не відповідає вимогам виготовлювача вашого "залізного коня"?

 

Способи вибору автомобільного масла майже завжди викликають суперечки автовласників щодо заводу-виготовлювача моторного масла, а зміст? Скажемо прямо - усяке автомобільне масло – це "сплав" активних речовин, що мають різні функції - від "порятунку" від роз'їдання до очищення внутрішніх деталей двигуна. Як конкретно всі ці елементи діють на тривалість якісної роботи елементів, з яких виготовлені компоненти мотора?

А компоненти ці в більшості розрекламованих марок дуже відрізняються – це факт! Можливо, пролистаємо підручник хімії для інтересу? Не варто, це вже зробили виробники Вашого мотора. А значить тільки в описі по обслуговуванню авто слід дивитися вимоги до масла, яке варто використовувати у двигуні, ніде більше.
Виготовлювач моторного масла – сторона зацікавлена, тому довіряти його інструкціям, злегка страшнувато, продавець же в магазині – особа, мало того, що зацікавлена, так ще й трапляється просто недосвідчена, у цьому випадку слухати його – не варто. У підсумку, як варто підбирати машинне масло для дорогого серцю авто? Вважаю – це прислухатися до інформації виготовлювача машини.

Майже всі європейські концерни надають свої вимоги й сертифікують по них деякі сорти автомобільних масел по запитах їх виготовлювачів. Однак, японські, американські, і окремі європейські виробники автомобілів цілком довіряють загальноприйнятим класифікаціям машинних масел: для покупців Європи є класифікація АСЕА, для Америки – API. Ще однією значимою властивістю моторного масла буде його в'язкість по класифікації SAE. Тут теж треба неухильно дотримуватись інструкцій виробника двигуна. Майте на увазі, що занадто велика або недостатня в'язкість машинного масла – це прямий шлях до "вбивства" мотора, причому значно швидше, ніж Вам здається.

 

Антибактеріальна обробка

Кондиціонери: антибактеріальна обробка

 Сьогодні важко уявити сучасний комфортабельний автомобіль не забезпечений такою корисною річчю, як кліматична установка або кондиціонер. Неможливо переоцінити той додатковий комфорт, який дарують ці пристрої. Але, користуючись автомобільним кондиціонером, слід знати одну важливу річ. У зв'язку з конструктивними особливостями, на випаровувачу кондиціонера створюються благотворні умови для розмноження бактерій та інших мікроорганізмів, у тому числі й хвороботворних.

Влітку, в період найбільш інтенсивного використання кондиціонера, деякі починають скаржитися на часті застуди. Спираючись на проведені дослідження, лікарі схильні пов'язувати цей факт не тільки з перепадом температур, якому піддається автолюбитель, потрапляючи «з спеки в холод», але і з впливом на дихальну систему хвороботворної мікрофлори, що оселилася в сотах випаровувача. Концентрація мікроорганізмів і активність їх життєдіяльності досягає деколи такого ступеня, що з дефлекторів на панелі приладів починає відчуватися затхлий і гнильний запах.

Для того, щоб позбавитись від таких неприємних «спецефектів», що супроводжують вмикання кондиціонера, або з метою їх попередження, варто вдатися до недорогої і ефективної процедури - антисептичної обробки кондиціонера. Препарат, який ми використовуємо при наданні послуги, має у своєму складі сильнодіючий антисептичний компонент, який знезаражує кліматичну установку автомобіля всього за кілька хвилин. При цьому немає необхідності проводити демонтаж елементів кондиціонера - вся процедура займе не більше 30 хвилин. У результаті обробки неприємні запахи зникнуть, всі внутрішні поверхні вентиляційної системи, включаючи випаровувач кондиціонера, будуть оброблені антисептиком, який знищить мікроорганізми.

 

Покупка автосигналізації - 10 порад

1. Не варто купувати дешеву автосигналізацію.

Автосигналізація низької цінової категорії не може бути функціональною і якісною. Установивши таку автосигналізацию, ви можете зіштовхнутися з багатьма проблемами, наприклад: недовгий термін служби автосигналізації, після чого знову потрібно витратитися на покупку нової, або вона не буде мати необхідні вам функції, і багато чого іншого, адже від дешевої автосигналізації чекати багато не варто. 

2. Не варто купувати автосигналізацію з сумнівною назвою.
Автосигналізація з сумнівною або маловідомою назвою, так само як і автосигналізації з дешевої серії, мають низьку якість і працюють недовго.

3. Перед покупкою автосигналізації необхідно визначитися, де буде стояти автомобіль.
Якщо автомобіль низької цінової групи й буде стояти біля під'їзду будинку, то підійде й звичайна одностороння автосигналізація (без пейджера). Якщо автомобіль середньої цінової групи або стоїть в гаражі біля будинку, то необхідно встановити автосигналізацію з пейджером, щоб вона змогла сповістити вас при необхідності.

4. Які функції повинна мати автосигналізація.
При покупці автосигналізації, щоб не переплачувати за непотрібні вам функції та за встановлення, потрібно подумати, які функції вам будуть потрібні при користуванні автосигналізацією. Наприклад, вам може знадобитися автозапуск двигуна, турботаймер, вільні руки.

5. Вибираючи автосигналізацію потрібно врахувати наступне.
Не варто купувати автосигналізацію старої моделі, тому що всі старі моделі неодмінно вивчили автовикрадачі, і розкрити автомобіль кодграбером для них не складе великої складності. Це потрібно враховувати й вибирати автосигналізацію з нових моделей бажано з плаваючим динамічним або діалоговим кодом посилання.

6.Не варто вибирати автосигналізацию по красі брелока.
Звичайно автолюбителі вибирають автосигналізацію по красі брелока, що робити в жодному разі не можна. Щоб вибрати автосигналізацію, можна запитати знайомих, яка автосигналізація встановлена в них і чи задоволені вони її роботою. Також можна звернутися на СТО, де встановлюють автосигналізацію, фахівці обов'язково порадять, яку краще придбати.

7. Комплект сигналізації.
При покупці автосигналізації необхідно перевірити комплектність, в нього повинно входити два брелоки від сигналізації, сам блок, проводи для підключення, світлодіод, датчик удару, інструкція користувача, сирена. Сирена в комплект автосигналізації може й не входити, іноді її необхідно купувати окремо.

8. Як заощадити на придбанні та на послугах з установки автосигналізації.
Можна купити автосигналізацію в інтернет-магазині, ціни там не дуже високі, можна сказати, нижче, ніж в автомагазині. Автосигналізацію зі знижкою, можна купити і в автомагазині, у якому ви постійно купуєте запчастини, і напевно вже давно маєте знижку. Автосигналізацію також можна купити на СТО, де її будуть встановлювати. Цей спосіб є найкращим і має кілька плюсів: при поломці, вам не потрібно буде їздити по магазинах, достатньо просто приїхати на СТО і вам усе полагодять. Звичайно при покупці автосигналізації на СТО робиться знижка на її установку.

9. Краще зробити подвійний захист.
Щоб автомобіль був більш захищений від викрадення, необхідно встановити не тільки автосигналізацію, але й установити будь-який механічний блокатор, наприклад замок КПП або замок на капот. Такий протиугінний комплекс суттєво підвищує захисні властивості автомобіля.

10. Де можна встановити автосигналізацію.
Для установки автосигналізації існує небагато способів. Розглянемо найпоширеніші із них. Першим способом є установити автосигналізацію самостійно або попросити знайомого, плюс такої установки один - безкоштовність. Мінуси - втрата гарантії на новий автомобіль і на обладнання. Якщо автосигналізація зламалася, покупка нової автосигналізації знову за ваш рахунок.
Установка в автосалоні. Плюс - є до кого звернутися із приводу ремонту.

 

Toyota ProTect

Toyota ProTect - високотехнологічний засіб для захисту поверхонь

Toyota ProTect - продукт, що забезпечує неперевершений захист автомобіля завдяки герметичному шару покриття зовнішніх пофарбованих поверхонь кузова, тканинних поверхонь салону та легкосплавних дисків. Toyota ProTect забезпечує висококласну захист як нових автомобілів, так і автомобілів з пробігом.

 

Лінія Toyota ProTect складається з трьох окремих продуктів, що захищають різні частини транспортного засобу:

Засіб для тривалого захисту кузова - це не восковий або полімерний герметик, а передова спеціальна технологія на основі кремнію, що формує молекулярний зв'язок з поверхнями, на яких метод застосовувався, вона стійка до забруднень, впливів погодних умов, автотранспортних викидів, забруднень тваринного походження і тому подібне.

Засіб для захисту легкосплавних дисків - нагріті до високих температур (до 400° C) частинки пилу на гальмах не проникнуть через поверхню легкосплавного диска захищеного цим засобом, дозволить легко змити весь осілий пил водою.

Засіб для захисту тканин - базується на використанні високотехнологічного полімеру (PTFE). Його можна застосовувати для тканинних поверхонь салону автомобіля (не шкіряних), він надає стійкість до щоденних забруднень, забезпечуючи власникові автомобіля можливість просто витерти бруд з тканини, після чого не залишається жодної плями.

 

Який GPS навігатор вибрати?

Портативні навігатори – це нові технології, які прийшли на допомогу аматорам активного відпочинку. Якщо ви не з тих, хто проводить увесь свій вільний час будинку перед телевізором, якщо ви любите природу й подорожі, заняття спортом і походи, варто задуматися про покупку портативного Gps-навігатора. Якщо ваші батьки – запеклі грибники й щораз, коли вони йдуть у ліс, ви переживаєте, чи знайдуть вони дорогу назад – подаруйте їм GPS -навігатор. 

Отже, почнемо із самого початку. Що взагалі таке навігатор і чому портативний навігатор відрізняється від усіх інших? Навігатор Garmin Nuvi, говорячи простою мовою, – це прилад, що дозволяє за допомогою супутникової системи GPS визначити координати приладу (і, відповідно, людину, яка тримає в руках даний прилад) і запам'ятати ці координати. Усі інші функції випливають із цього основного завдання й варіюються залежно від типу навігатора.

Спочатку поговоримо про фізичні характеристики. Сама назва "портативний навігатор" визначає властивості цього приладу. Портативний – це такий, що можна й потрібно носити із собою завжди й скрізь. Відповідно він повинен бути легкий, удароміцний і водостійкий. Вага портативних навігаторів, залежно від моделі – від 100 до 250 грам разом з батарейками, тобто ледве більше ніж в сучасного стільникового телефону. У всіх приладів міцний і водонепроникний корпус. Усі працюють від звичайних батарейок АА від 16 до 28 годин. Навігатор нормально функціонує при температурі від – 15 до + 70.

А тепер про принцип роботи. На екрані навігатора ви бачите значок, яким позначається Ваше місцезнаходження. Ви починаєте рух – значок теж переміщається по екрану.
Ви відзначаєте значками місця, які представляють для вас інтерес – грибні галявинки, зручне місце для розбивки табору, місце, де ви ввійшли в ліс і т.д. Потім ви просто вибираєте зі своїх значків потрібні – і легко добираєтеся до місця. Існує можливість зберігати не окремі крапки, а цілі маршрути, тобто весь шлях від крапки до крапки. У деякі портативні навігатори можна накачувати маршрутизовані карти, тоді вони самі прокладають маршрут.

 

 

Готель для шин

Напередодні зимового сезону офіційний дилер Тойота “Сiвер-Авто” пропонує  Вам скористатися послугою з сезонного зберігання шин. Готель для шин - одна з наших нових послуг, яка дозволить Вам не турбуватися про те, як і де зберігати гуму до наступного сезону, а також подовжить період експлуатації Ваших шин завдяки оптимальним умовам зберігання в нашому Готелі для шин. У Готелі для шин ми слідуємо певним нормам сезонного зберігання шин:

-  приміщення сухе і без доступу прямих сонячних променів;

-  температура оптимального рівня, не вища +7 градусів С;  

-  вологість приміщення підтримується в рамках 50–80%;

-  при тривалому зберіганні кожні 3 місяці міняється точка опори.

 Тойота-Центр «Сівер-Авто» з радістю потурбується про шини Вашого авто і гарантуватиме їх найкраще збереження протягом року.

 Термін зберігання складає від 4-х місяців.

 Вартість сезонного зберігання одного комплекту шин - 40 грн/місяць (незалежно від наявності i розміру дисків).

* Вартість шиномонтажа від 210 грн. 

* Вартість зимових шин від 750 грн.

Для того, щоб скористатися послугами офіційної сервісної станції «Сівер-Авто», Вам необхідно відвідати нас за адресою: м. Чернігів, просп. Миру, 167, або зв'язатися з нашими консультантами за номером телефону: (0462) 600-303.