Офiцiйний дилер Toyota в Чернiговi
(0462) 600-300 (карта проїзду)
Toyota Центр Чернігів Сівер-Авто

Toyota C-HR

від 616 230 грн.

В ІДЕАЛЬНОМУ ПОТОЦІ.

Цілковито новий Toyota C-HR, чуйний та захоплюючий, завдяки прекрасному скульптурному дизайну кросовера, неодмінно стане гармонійною складовою активного життя. Забудьте про безперервні зупинки - прийшов час знайти ідеальний рух вашого міста за кермом нового Toyota C-HR.

Стильний та сучасний, виважений та вибагливий, виблискуючий, мов діамант, автомобіль Toyota C-HR затьмарить усе. Елегантний, палкий, вишуканий, - кожний сантиметр Toyota C-HR наповнений енергією та зрілістю. Здається, що він рухається, навіть коли стоїть на місці.

Створений конструкторами з жагою до перегонів у жилах, автомобіль Toyota C-HR поєднує спритність динамічного хетчбека та комфорт позашляховика. Натисніть на газ і миттєво відчуйте прискорення, поверніть кермо та усвідомте лінійність та чутливість, з технологією Toyota Safety Sence ви будете захищеними за будь-яких умов.

Шкіряні сидіння, оздоблення преміум-класу, - кожна деталь інтер'єруToyota C-HR повністю унікальна, усі деталі майстерно поєднуються одна з одною. Пасажирський відсік плавно розширюється до кабіни водія, і все під вашим контролем. Всередині Toyota C-HR лише один ацент, і це - ви.