Офiцiйний дилер Toyota в Чернiговi
(0462) 600-300 (карта проїзду)
Toyota Центр Чернігів Сівер-Авто

Нова Toyota Camry.

Успіх - це лише початок. 


Рухайтеся назустріч успіху в новому Toyota Camry. Його стильний зовнішній вигляд та експресивна динамічність – ідеальне рішення для автомобіля бізнес-класу. Оптимізація цього самовпевненого седана надає йому дивовижної стійкості на дорозі та ще більшого відчуття керованості. Надсучасні технології, майстерне виконання та простора конструкція салону даруватимуть можливість подорожувати зі стилем.

Стильний дизайн

Це елегантний та стильний автомобіль бізнес-класу, самовпевнений седан з неймовірною динамікою руху. Незалежно від ракурсу споглядання силует Toyota Camry завжди залишається пізнаваним на шляху.

 

 

Неймовірна динамічність

Із впровадженням нової глобальної модульної архітектури Toyota New Global Architecture (TNGA) було підвищено рівень безпеки та вдосконалено водіння, що передбачає захоплюючу експлуатацію та використання нових технологій з інтуітивним інтерфейсом. Було оптимізовано кожен аспект автомобіля.

 

Підготовлений до захисту

Система Toyota Safety Sense - комплексний набір обладнання для безпеки, який обіцяє цілковитий спокій як у місті, так і за його межами. Завдяки радарним датчикам та камерам, розташованим навколо автомобіля, новий Toyota Camry покликаний захищати водія та пасажирів так, як ніколи раніше.

Безкомпромісна конструкція

Новий розкішний салон Camry поєднує такі бажані майтерне виконання, простір і практичність. Новітні технології відображають усю потрібну інформацію, полегшуючи процес керування, та дозволяють завжди залишатися на зв'язку.

 

Про актуальну ціну на автомобіль у обраній Вами комплектації  дізнайтесь, будь ласка, в салоні "Сівер-Авто", за адресою: проспект Миру, 167, або зателефонуйте (0462) 600-300