Офiцiйний дилер Toyota в Чернiговi
(0462) 600-300 (карта проїзду)
Toyota Центр Чернігів Сівер-Авто

RAV4 Перший у своєму класі

від 828 685 грн.

RAV4. Змініть свій світогляд, відкрийте нові горизонти! 

Оновлений RAV4 може бути вкомплектовано найпередовішими зразками техніки, що істотно спрощують життя, починаючи з обігріву всієї поверхні лобового скла і закінчуючи системою панорамного огляду (PVM). Цей автомобіль подарує вам чимало нових вражень!

Понад двадцять років RAV4, що свого часу започаткував клас кросоверів С-класу, несе в собі дух пригод. Оновлений RAV4, зокрема завдяки своєму елегантному оформленню та впевненій статурі, запрошує в путь, як у місті, так і за його межами.

Вперше на автомобілі Toyota може бути передбачено систему панорамного огляду (PVM), у якій сигнали, що надходять з чотирьох відеокамер, створюють вражаючу тривімірну панораму простору навколо RAV4.

Куди б не закинуло Вас і Ваш RAV4 життя, оригінальні аксесуари Toyota зроблять подорож іще приємнішою. З оригінальними аксесуарами Toyota Ви можете бути тим, ким забажаєте, та наповнювати незабутніми враженнями кожну мить свого перебування за кермом.

Коли стан дорожнього покриття погіршується, або відбувається вписування в поворот на більш високій швидкості, на допомогу прийдуть система комплексного керування динамікою (IDDS) та повний привід.

Для по-справжньому захоплюючої їзди задійте спортивний режим! Реакцію педалі газу, роботу КПП, розподіл крутного моменту та відчуття на кермі буде змінено, щоб якомога точніше відповідати на дії водія.

Підвіску оновленого RAV4 було модернізовано, щоб покращити комфортабельність салону, керованість, стійкість та позашляхові можливості. Попереду застосовано стійки Макферсона, а позаду — торсійну балку.

За звичайних умов для руху задіюються лише передні колеса, але на слизькій або рихлій поверхні система в автоматичному режимі на постійній основі розподіляє крутний момент між передніми та задніми мостами, щоб поліпшити зчеплення.

Для того, щоб виправити занос, тобто стан, коли зміщується задня частина автомобіля, на повноприводному RAV4 задіюється система IDDS. Вона передає більше крутного моменту на передні колеса та регулює силу тяги, щоб стабілізувати автомобіль.

Система IDDS попереджає знос передньої осі автомобіля. Вона подає більше крутного моменту на задні колеса та забезпечує корегуючу дію на кермі, щоб допомогти водієві утриматися на траекторії руху, одночасно збільшуючи швидкість.

 

Про актуальну ціну на автомобіль у обраній Вами комплектації  дізнайтесь, будь ласка, в салоні "Сівер-Авто", за адресою: проспект Миру, 167, або зателефонуйте (0462) 600-300