Офiцiйний дилер Toyota в Чернiговi
(0462) 600-300 (карта проїзду)
Toyota Центр Чернігів Сівер-Авто

RAV4

від 629 850 грн.

Перший у своєму класі

Сучасне оформлення. Атлетична статура. Вишуканий салон. Новий RAV4 - це добре впізнаваний кросовер, що має сучасне оформлення з класичними елементами.

Зовні він має грубуваті, але стрімкі риси, а його салон комфортабельний, тихий та універсальний.

Дивовижна універсальність. Новий RAV4 має один з найпросторіших у класі салон та багажник. Це напрочуд комфортабельний та універсальний автомобіль. У салоні ви знайдете чимало місць для зберігання речей.

У багажник завантажувати речі буде зручно завдяки низькому порогу задніх дверей, які, до речі, мають електропривід вікривання та закривання. Усе це - чергове підтвердження традиційної практичності RAV4.

Впевненість на дорозі. Які б перешкоди не трапились вам на шляху, новий RAV4 допоможе вам з упевненістю просуватися вперед. Унікальна інтегрована система динамічного керування забезпечує йому неабияку динаміку та поліпшує зчеплення на різних типах поверхні. Ця надсучасна система забепечує плавну, прогнозовану та контрольовану їзду за будь-яких погодних умов. Віднині кожна подорож стане задоволенням.

Про актуальну ціну на автомобіль у обраній Вами комплектації  дізнайтесь, будь ласка, в салоні "Сівер-Авто", за адресою: проспект Миру, 167, або зателефонуйте (0462) 600-300